Tábor pro rodiče s dětmi 2019

Stanový tábor pro rodiče s dětmi na tábořišti u Budišova nad Budišovkou.

 

Postupem času nám přibývají děti do rodin. Jsou často ještě malé, aby jeli sami na tábor. Podobně i my tatínci a maminky už trávíme dovolené a volný čas jinak, než ve dvaceti. Tak se zrodil nápad zorganizovat tábor právě pro nás, pro rodiny s malými dětmi.

My starší si nostalgicky zavzpomínáme, jaké to bylo na táborech v našem dětství a zkusíme vštípit pár těchto radostných vzpomínek našim ratolestem. Děti si užijí společné hry s dalšími dětmi a můžou se připravit i na případné budoucí tábory bez rodičů. Tatínci si můžou zahrát v klidu fotbálek, maminky posedět u kafe, nebo i naopak. A společně zakončit den u ohně a přesunout se do svých spacáků.

KDY: 6-10.8.2019 (může se přijet i na část, jen je třeba dát vědět, ať zajistíme jídlo a víme kdy koho čekat)

KDE: Budišov nad Budišovkou mapa zde

CENA: Dle skutečných nákladů

Je to náš první tábor tohoto typu a tak budeme společně hledat cestu, jak si tento čas spolu nejlépe užít. 

Ubytovaní budeme ve stanovém táboru. Klasické stany s podsadami (loňský rok nové) polní kuchyní a jídelnou krytou pod plachtou. Kdo na takové tábory jezdil, jistě si to umí představit. Kdo nejezdil, tak si to může nechat barvitě vilíčit těmi co jezdili. Potřebné vybavení, co je třeba si nabalit sebou ještě upřesníme.

Věk dětí i dospělých není nijak omezen.

Cena bude rozpočítána na rodiny dle skutečných nákladů, kde celé tábořiště nás stojí cca 1000,- na den. (pro příklad v případě účasti 5-ti rodin vyjde na jednu rodinu 200,- na den) Další položkou ceny bude jídlo, které bude jistě v rámci možností praktičtější vařit společně. Nechci proto cenu stanovovat předem, ale dá se vařit pro jednoho pod 100,- na den, ale i za několikanásobek. Tak pokud si nebudem každý den dopřávat argentinský steak s grilovaným hermelínem, tak předpokládám tu cenu někde kolem 100,- na den. Ale to se domluvíme a jídlo budem dokupovat průběžně.

Co je třeba vzít sebou:

Vpodstatě spacák a osobní věci, jako oblečení, kartáček boty a tak. Stany jsou vybaveny molitanovou matrací, takže karimatka není nutná. Kdo chce, může si ji vzít.

Ani ešusy nejsou potřeba, ale zase, komu by chyběla táborová atmosféra bez hliníkového ešusu, může si nabalit.

Pokud někdo potřebuje speciální stravu, nebo něco podobného, je to potřeba dát vědět, nebo nějak zajistit samostaně.

Dotazy můžete dávat do komentářů, nebo na mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Na ten email můžete se i hlásit. 

Během času zde budou přibývat další podrobnosti, ale to nejdůležitější je asi řečeno... 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit