Vytisknout

SportCamp 2017 - Příjezd a další informace

Příjezdové a balící informace k SportCampu 2017.

 

Už to máme takzvaně za pár a tak přihodím posledních pár informací. Co vás asi nejvíc zajímá, jak a kdy se na místo dostavit. Nástup na chatu je Naplánovaný na sobotu 1.7. v 10:00. Program začíná už 10:30 odchodem na hřiště. Dopravit na místo se můžete každý jak chcete.

Nejspíš pojede nějaká skupina na kolech a k té budou informace později. Nicméně cesta na kole trvá ze suchdolu asi 2 hodiny a tak se dá předpokládat výjezd někdy kolem 8:00.

Dále určitě pojedou někteří lidi autem a asi budou mít i nějaká volná místa. Věřím, že po domluvě je vámi rádi doplní.

Vlakem je možno dojet do Jablůnky a od tam buď pěšky, nebo si počkat na nějaký autobus do Kateřinic. Žádné kloudné spojení jsem ale nenašel.

 

Co si nabalit? Oblečení na sport i do lesa. To tak nějak podle aktuální předpovědi. K tomu něco do chaty a případně i k ohni. Přibalte si spacák a pokud chcete mít jistotu měkého spaní, tak i karimatku. K tomu nezapoměňte přezůvky do chaty. Nádobí a jiné jídelní potřeby neberte, to tam všechno je. 

Není nutné, ale plánujeme párkrát zahrát i florball, tak kdo chce, přibalte si svoji hokejku. Nemusíte se pak spoléhat na to, zda vám někdo půjčí a sedne vám. Navíc můžete mít pak to právo a výsadu ji právě nějakému zapomětlivci půjčit.

Podobně to bude s tenisem, pinpongem.

K tomu už jen to co nepotřebujete, ale klidně přiberte a to jsou všelijaké deskovky, nebo i další sportovní náčinní.  

V případě dotazů je tu diskuze pod článkem.